تبلیغات
همه چیز درباره همه چیز - Abigail و Brittany دوقلوهای به هم چسبیده نابغه + ویدئو
همه چیز درباره همه چیز

درباره وبلاگ
جستجو
موضوعات
آخرین نوشته ها
نویسندگان
پیوند ها
آرشیو مطالب
پیوندهای روزانه
ابر برچسب ها
آمار سایتAbigail و Brittany دوقلوهای به هم چسبیده نابغه + ویدئوAbigail و Brittany از مینه سوتای آمریکا (متولد 7 مارس 1990) هم اکنون مسن ترین دوقلوهای به هم چسبیده جهان هستند و تا 3 ماه دیگر 19 ساله میشوند. این دو به حق از استثنایی ترین و خارق العاده ترین دوقلوهای به هم چسبیده جهان میباشند. دو قلب، دو شش و ... اما یک هیکل و تنه!!

این دوقلوها قادرهستند شنا کنند، پیانو بنوازند و اخیرا هم گواهینامه رانندگی دریافت کردند. این دو حتی پزشکان را نیز بهت زده کرده اند. گفته میشود که فقط 4 دوقلوی به هم چسبیده از این نوع توانسته اند تا بزرگسالی زنده بمانند. این دو قصد دارند که در دانشگاه ادامه تحصیل دهند و هر کدام برای خود صاحب خانواده شوند!!!
"ما می خواهیم مادر شویم اما نمیخواهیم در مورد چگونگی آن فکر کنیم " این سخنان Abigail بود. این دو دختر دوره آموزش رانندگی را گذرانده اند و با دو امتحان مجزا، دو مدرک مجزا هم دریافت کرده اند. Abigail پدالها را کنترل میکند و Brittany راهنما و چراغ را کنترل میکند و هردو باهم کنترل فرمان را نیز دارند!!
والدین بچه ها Patty و Mike (پرستار و نجار) میگویند که از ابتدای تولد هم قصد جدا کردن بچه ها را نداشته اند چون میترسیدن که به آنها صدمه ای وارد شود.

البته مانند سایر دوقلوها این دو وجه تمایزاتی نیز دارند به طور مثال Abigail کمی عصبانی مزاج و لجباز است و برای صبحانه آب پرتقال را ترجیح میدهد، اما Brittany شوخ و بذله گو است و فقط شیر میخورد.
Abigail صورتی دوست دارد اما Britany ارغوانی را ترجیح میدهد. به هر حال هر کدام از این دو کنترل نصفه خودش را به عهده دارد وهمین امر به طور جدی آنها را از داشتن یک زندگی شاد و فعال باز داشته است.


Abigail and Brittany Hensel The Twins Who Share a Body Dicephalus (Two Headed) Conjoined Twins

اما این دو به خوبی پیانو میزنند، بولینگ بازی میکنند و از عهده شنا و والیبال و سافت بال نیز به خوبی برمیآیند. اما هر چه به سن آنها اضافه میشود تمایل به جدا شدن در آنها افزایش می یابد.Abigail and Brittany در 5 سالگی و در حال تعجب رساندن به همسن و سالهای خود !

 
طبقه بندی: Abigail و Brittany دوقلوهای به هم چسبیده نابغه + ویدئو، 

سه شنبه 27 اسفند 1387 توسط محمد gunel